Previous
Next

Star Shaped Photo Balloon A4 Sublimation Thermal Transfer

0/5
SKU LV-BALON1 Kategorija Baloni apdrukai

Blank balloon for sublimation printing Balloon's size: 190 x 210 mm The set: blowing mouthpiece, balloon cap& stick Material: paper / PCV Waterproof

2,30 €
AR PVN
Share on:

Sublimācijas baloni

Piešķiriet krāsainību un satraukumu jebkuram pasākumam, izmantojot mūsu apburošo sublimācijas balonu kolekciju. Mūsu sublimācijas baloni, kas izstrādāti, lai uzlabotu jūsu svinības un radītu paliekošas atmiņas, piedāvā bezgalīgas pielāgošanas un personalizēšanas iespējas.

Mūsu sublimācijas baloni, kas izgatavoti no augstas kvalitātes materiāliem un ar košām, pret izbalēšanu izturīgām izdrukām, noteikti pārsteigs ar savu pievilcīgo dizainu un izturīgo konstrukciju. Neatkarīgi no tā, vai dekorējat dzimšanas dienas svinības, kāzas, bērnu svinības vai korporatīvus pasākumus, mūsu baloni ir ideāls audekls, lai pievienotu personisku pieskārienu jebkuram gadījumam.

No klasiskajiem apaļajiem baloniem līdz unikālām formām un izmēriem mūsu sublimācijas baloniem ir dažādas iespējas, lai tie atbilstu jebkurai tēmai vai stilam. Neatkarīgi no tā, vai veidojat balonu pušķus, balonu arkas vai balonu centrālo daļu, mūsu baloni noteikti piešķirs dīvainību un šarmu jebkuram pasākumam.

Spilgtas un uzkrītošas krāsas

Izmantojot sublimācijas drukas tehnoloģiju, balonus var izdrukāt ar košiem, pilnkrāsu dizainiem, kas noteikti piesaistīs uzmanību. Krāsas ir bagātīgas un piesātinātas, padarot balonus par vizuāli pievilcīgu papildinājumu jebkura pasākuma dekoram.

Pielāgojami dizaini

Sublimācijas baloni piedāvā elastību, lai katru balonu personalizētu ar unikālu dizainu, logotipiem vai ziņojumiem, lai tie atbilstu jebkuram gadījumam vai pasākuma tēmai. Neatkarīgi no tā, vai tā ir dzimšanas dienas svinības, korporatīvs pasākums vai reklāmas kampaņa, jūs varat izveidot balonus, kas izceļas un atstāj paliekošu iespaidu.

Uzlabotas zīmola veidošanas iespējas

Uzņēmumiem un organizācijām sublimācijas baloni piedāvā vērtīgas zīmola veidošanas iespējas. Pielāgoti ar logotipiem, saukļiem vai reklāmas ziņojumiem, tie kalpo kā efektīvi mārketinga instrumenti, kas palielina zīmola atpazīstamību un atpazīstamību pasākumos un izstādēs.

FAQ

Baloni drukāšanai parasti ir izgatavoti no lateksa vai folijas materiāliem, kas speciāli pārklāti, lai uz tiem varētu uzņemt sublimācijas tinti.

Jā, balonus drukāšanai var pielāgot ar spilgtiem, pilnkrāsainiem dizainiem, izmantojot sublimācijas drukas paņēmienus.

Lai gan lielākā daļa sublimācijas printeru var izmantot standarta izmēru balonus, dažiem printeriem var būt ierobežojumi attiecībā uz lielākiem vai neregulāras formas baloniem.

Ar sublimāciju apdrukātos balonus var piepildīt ar hēliju tāpat kā tradicionālos balonus, neietekmējot drukas kvalitāti.

Ar sublimācijas apdruku apdrukātie baloni ir piemēroti lietošanai gan telpās, gan ārpus telpām, taču ilgstoša tiešu saules staru iedarbība var izraisīt krāsu izbalēšanu laika gaitā.

Lai gan lielākā daļa sublimācijas apdrukāto balonu ir paredzēti vienpusējai apdrukai, daži piegādātāji piedāvā abpusējas balonu sagataves, lai tos varētu pielāgot abpusēji.

Ir svarīgi ievērot ražotāja norādījumus par sublimācijas apdrukātu balonu piepūšanu, lai izvairītos no pārmērīgas piepūšanas vai drukas bojājumiem.

Jā, ar sublimācijas apdruku apdrukātie baloni piedāvā neierobežotas iespējas veidot pielāgotus dizainus dzimšanas dienām, kāzām, korporatīviem pasākumiem un citiem pasākumiem.

Daži piegādātāji piedāvā balonus ar piestiprinātām aukliņām vai lentītēm, lai tos būtu viegli izstādīt un pārnēsāt.

Lai gan sublimācijas apdrukai izmantotie lateksa baloni ir bioloģiski noārdāmi, folijas baloni var nebūt videi draudzīgi, un tie ir pareizi jāiznīcina.

Komentāri (0)
Šobrid vēl nav klientu atsauksmju.

PIEGĀDE

Lūdzu, ņemiet vērā, ka apstrādes traucējumu dēļ pasūtījumu saņemšana var aizņemt ilgāku laiku nekā parasti. Lūdzu, skatiet mūsu piegādes bieži uzdotos jautājumus par starptautiskajiem piegādes laikiem, pamatojoties uz jūsu atrašanās vietu.

ATGRIEŠANA

Iegādājieties droši, zinot, ka, izmantojot mūsu pakalpojumus, Baltijas valstīs preces var atgriezt vai samainīt.

PIEGĀDE UN ATGRIEŠANA

Cita sublimcāijas produkcija