Previous
Next

Photo granite SBBH02 Sublimation Thermal Transfer

0/5
SKU LV-SBBH02 Kategorija Foto akmeņi sublimācijai

Blank photo granite for printing Size: 20 x 20 cm Suggested printing area: 200 x 200 mm

5,80 €
AR PVN
Share on:

Premium kvalitāte

Mūsu piedāvātās citas sublimācijas preces ir izgatavotas no augstas kvalitātes materiāliem, piemēram, metāla, akrila vai poliestera, nodrošinot visu jūsu pielāgoto priekšmetu izturību, ilgmūžību un profesionālu apdari.

Reklāmas iespējas

Pielāgotas sublimācijas preces kalpo arī kā efektīvi reklāmas rīki uzņēmumiem, organizācijām vai pasākumiem. Zīmola preces, piemēram, atslēgu piekariņi vai štropes, piedāvā praktisku un redzamu veidu, kā palielināt zīmola atpazīstamību un piesaistīt uzmanību.

Radošā brīvība

Neatkarīgi no tā, vai veidojat reklāmas preces savam uzņēmumam vai veidojat personalizētas dāvanas draugiem un ģimenei, citas sublimācijas preces piedāvā radošu brīvību un bezgalīgas pielāgošanas iespējas. Ļaujiet vaļu savai iztēlei un izveidojiet unikālus, vienreizējus priekšmetus, kas atstāj paliekošu iespaidu.

FAQ

Dažādi priekšmeti sublimācijas drukāšanai ietver unikālus substrātus, piemēram, peļu paliktņus, paliktņus, numura zīmes, rotaslietas, mājdzīvnieku birkas un citus. Tie var ietvert arī īpašus instrumentus un aprīkojuma piederumus sublimācijas drukas procesa optimizēšanai.

Lai gan vairums sublimācijas printeru var drukāt uz dažādiem substrātiem, ir svarīgi pārliecināties par saderību ar konkrēto printera modeli un substrāta veidu.

Jā, katram dažādajam priekšmetam var būt unikālas īpašības, kas prasa īpašus drukas parametrus un paņēmienus. Lai iegūtu optimālus rezultātus, ir svarīgi attiecīgi pārbaudīt un pielāgot iestatījumus.

Jā, dažādiem priekšmetiem ir bezgalīgas pielāgošanas un personalizācijas iespējas, izmantojot unikālus dizainus, rakstus vai attēlus.

Lai gan lielākā daļa sublimācijas printeru var izmantot standarta izmērus dažādiem priekšmetiem, lielākiem vai neregulāras formas substrātiem var būt nepieciešams specializēts aprīkojums vai metodes.

Daži piegādātāji piedāvā iepakojuma iespējas, piemēram, kastes, apvalkus vai saraucamo plēvi, lai atvieglotu dažādu priekšmetu prezentāciju un dāvināšanu.

Jā, dažādi priekšmeti ir lieliski piemēroti, lai radītu zīmolu preces, piemēram, reklāmas produktus, korporatīvās dāvanas un mazumtirdzniecības preces.

Komentāri (0)
Šobrid vēl nav klientu atsauksmju.

PIEGĀDE

Lūdzu, ņemiet vērā, ka apstrādes traucējumu dēļ pasūtījumu saņemšana var aizņemt ilgāku laiku nekā parasti. Lūdzu, skatiet mūsu piegādes bieži uzdotos jautājumus par starptautiskajiem piegādes laikiem, pamatojoties uz jūsu atrašanās vietu.

ATGRIEŠANA

Iegādājieties droši, zinot, ka, izmantojot mūsu pakalpojumus, Baltijas valstīs preces var atgriezt vai samainīt.

PIEGĀDE UN ATGRIEŠANA

Cita sublimcāijas produkcija