Previous
Next

Gift box 17 x 18.5 x 6 cm

0/5
SKU LV-BHPT01 Kategorija Kartons Daudzums 2153 Vienības:

Dekoratīvais iepakojums.

  • Izmēri: 170 x 185 x 50 mm
  • Materiāls: lakots kartons
  • balta krāsa
0,60 €
AR PVN
Share on:

Sublimācijas puzle

Atbrīvojiet savu kreativitti ar mūsu valdzinošo sublimācijas mīklu kolekciju. Mūsu sublimācijas puzles, kas izstrādātas, lai izklaidētu un iedvesmotu, piedāvā stundām ilgu baudījumu visu vecumu mīklu entuziastiem.

Mūsu sublimācijas puzles ir izgatavotas no augstas kvalitātes materiāliem un ar košām, pret izbalēšanu izturīgām izdrukām. Katrs puzles gabals ir precīzi izgriezts, lai tas būtu ideāli piemērots, nodrošinot apmierinošu un atalgojošu mīklu risināšanas pieredzi. Uzlabojiet savu mīklu pieredzi un atdzīviniet savus dizainus, izmantojot mūsu augstākās kvalitātes sublimācijas mīklu kolekciju. Izpētiet mūsu izvēli jau šodien un atklājiet perfektu mīklu, kas rosina radošumu un iedvesmo iztēli!

Izglītība

Sublimācijas puzles sniedz vairāk nekā tikai izklaidi; tie piedāvā arī izglītojošus ieguvumus, uzlabojot kognitīvās prasmes, problēmu risināšanas spējas un roku un acu koordināciju, padarot tos ideāli piemērotus gan bērniem, gan pieaugušajiem.

Stresa noņemšana

Ir pierādīts, ka iesaistīšanās mīklu risināšanas aktivitātēs samazina stresu un veicina relaksāciju, novēršot uzmanību no ikdienas rūpēm un sniedzot nomierinošu un meditatīvu pieredzi.

Spilgtas un noturīgas izdrukas

Sublimācijas drukāšanas tehnoloģija nodrošina, ka zīmējumi tiek iepludināti tieši puzles daļās, tādējādi iegūstot dinamiskas, pret izbalēšanu izturīgas izdrukas, kas laika gaitā saglabā savu skaidrību un krāsu intensitāti.

FAQ

No kādiem materiāliem ir izgatavotas sublimācijas puzles?

Sublimācijas puzles parasti ir izgatavotas no kartona vai koka ar īpaši pārklātu virsmu, kas uzņem sublimācijas tinti.

Vai es varu izmantot jebkuru sublimācijas printeri, lai drukātu uz sublimācijas puzlēm?

Sublimācijas puzles ir saderīgas ar lielāko daļu sublimācijas printeru, taču ir svarīgi pārliecināties par saderību ar konkrēto printera modeli.

Vai sublimācijas puzles ir piemērotas visām vecuma grupām?

Jā, sublimācijas puzles ir piemērotas visām vecuma grupām, un tās var pielāgot ar dizainu, kas pielāgots dažādām vēlmēm un prasmju līmeņiem.

Kā es varu pārnest dizainu uz sublimācijas puzlēm?

Uz sublimācijas puzles dizainus pārnes, izmantojot karstumu un spiedienu, parasti ar termopresi vai sublimācijas krāsni.

Vai sublimācijas puzles ir izturīgas?

Sublimācijas puzles ir izturīgas un noturīgas pret izbalēšanu, skrāpējumiem un nolobīšanos, nodrošinot ilgstošu baudījumu.

Vai, izmantojot sublimācijas apdruku, es varu izveidot personalizētas formas puzles?

Lai gan tradicionālās sublimācijas puzles parasti ir kvadrātveida vai taisnstūra formas, daži piegādātāji piedāvā pielāgotas formas puzles, kuras var apdrukāt, izmantojot sublimācijas tehniku.

Vai sublimācijas puzles ir piemērotas reklāmas dāvanām?

Sublimācijas puzles ir lieliskas reklāmas dāvanas vai korporatīvās dāvanas, kas ļauj uzņēmumiem demonstrēt savu zīmolu ar spilgtu, pielāgotu dizainu.

Vai es varu izveidot personalizētas foto puzles, izmantojot sublimācijas apdruku?

Jā, sublimācijas puzles ir lieliski piemērotas personalizētu foto puzļu izveidei, kurās attēlotas dārgas atmiņas, ģimenes portreti vai īpaši notikumi.

Vai sublimācijas puzles ir ar iepakojumu?

Daži sublimācijas puzles piegādātāji piedāvā iepakojuma iespējas, piemēram, kastes vai saraucamo plēvi, lai atvieglotu prezentāciju un dāvināšanu.

Vai sublimācijas puzles ir videi draudzīgas?

Sublimācijas puzles, kas izgatavotas no pārstrādājamiem materiāliem un apdrukātas ar videi draudzīgām krāsām, ir ilgtspējīgs risinājums patērētājiem, kas domā par vidi.

Komentāri (0)
Šobrid vēl nav klientu atsauksmju.

PIEGĀDE

Lūdzu, ņemiet vērā, ka apstrādes traucējumu dēļ pasūtījumu saņemšana var aizņemt ilgāku laiku nekā parasti. Lūdzu, skatiet mūsu piegādes bieži uzdotos jautājumus par starptautiskajiem piegādes laikiem, pamatojoties uz jūsu atrašanās vietu.

ATGRIEŠANA

Iegādājieties droši, zinot, ka, izmantojot mūsu pakalpojumus, Baltijas valstīs preces var atgriezt vai samainīt.

PIEGĀDE UN ATGRIEŠANA

Cita sublimcāijas produkcija