Previous
Next

Kastīte ar logu krūzei 330 ml, kartons un materiāls drukāšanai, izmantojot krāsu subli

0/5
SKU LV-BH11 Kategorija Krūzes Iepakojums

Kartona kastīte ar logu krūzei 330 ml. Kartonu var izdrukāt, izmantojot krāsu sublimācijas metodi. Paredzēts visām tasītēm ar ietilpību 330 ml: balta ECO klase, A klase, A + klase, AA + klase, CIETA klase, ar JS pārklājuma pārklājumu, krūzes ar krāsainu rokturi, krūzes ar krāsainu interjeru, JAUKAS krūzītes, METĀLISKAS krūzes, PILNKRĀSAS krūzes

  • Izmēri: 110 x 90 x 90 mm
  • Materiāls: lakots kartons
  • balta krāsa

1,00 €
AR PVN
Share on:

Sublimācijas krūzes iepakojums

Pārveidojiet savu dāvināšanas pieredzi, izmantojot mūsu augstākās kvalitātes sublimācijas krūzes iepakojumus. Izpētiet mūsu atlasīto pilno krūzīšu iepakojumu kolekciju, kas ir rūpīgi izstrādāta, lai uzlabotu jūsu dāvanu pasniegšanas spēli. Katrā iepakojumā ir iekļautas augstas kvalitātes sublimācijas krūzes, kuras ir gatavas pielāgot jūsu unikālajam dizainam vai mākslas darbam. Neatkarīgi no tā, vai jūs svinat īpašu notikumu, paužat atzinību klientiem vai darbiniekiem vai vienkārši izplatāt prieku saviem mīļajiem, mūsu sublimācijas krūzes iepakojumi piedāvā ideālu risinājumu.

Katrs sublimācijas krūzes iepakojums ir rūpīgi izstrādāts, lai atbilstu jūsu vajadzībām un pārsniegtu jūsu cerības. Neatkarīgi no tā, vai esat pieredzējis profesionālis vai iesācējs sublimācijas drukāšanā, mūsu paketes ļauj viegli izveidot profesionālas kvalitātes rezultātus ar minimālu piepūli. Uzlabojiet savu dāvanu pasniegšanas pieredzi un padariet katru gadījumu patiesi īpašu, izmantojot mūsu augstākās kvalitātes sublimācijas krūzes iepakojumus. Izpētiet mūsu izvēli jau šodien un atbrīvojiet savu radošumu!

Profesionāli rezultāti

Neatkarīgi no tā, vai drukājat krūzes personīgai lietošanai vai pārdošanai, mūsu sublimācijas krūzes iepakojumi nodrošina profesionālas kvalitātes rezultātus, kas atstāj iespaidu. Izmantojot pareizo aprīkojumu un izejmateriālus jūsu rokai, jūs varat izveidot izteiksmīgus, dinamiskus dizainus, kas izceļas no pūļa un atstāj paliekošu iespaidu uz jūsu klientiem vai saņēmējiem.

Bezgalīgas pielāgošanas iespējas

Neatkarīgi no tā, vai esat pieredzējis profesionālis vai iesācējs, kas tikai sācis darbu, sublimācijas krūzes iepakojumi ir saderīgi ar plašu sublimācijas printeru un termopresu klāstu. Šī daudzpusība ļauj nemanāmi integrēt paketi esošajā darbplūsmā un viegli sasniegt profesionālas kvalitātes rezultātus.

Pielāgošanas brīvība

Izmantojot sublimācijas krūzes iepakojumu, jums ir brīvība izveidot pielāgotus dizainus un personalizētas krūzes, kas piemērotas jebkuram gadījumam vai adresātam. Neatkarīgi no tā, vai drukājat logotipus korporatīvajām dāvanām, fotoattēlus ģimenes dāvanām vai radošus mazumtirdzniecības preču dizainus, iespējas ir bezgalīgas.

FAQ

Sublimācijas iepakojums krūzēm ietver individuālu iepakojuma risinājumu izveidi, kas īpaši pielāgoti, lai uzlabotu sublimēto krūzīšu noformējumu un aizsardzību. Tas var ietvert kastes, piedurknes vai citus iepakojuma materiālus, kas paredzēti krūzēm, lai tās demonstrētu, vienlaikus saglabājot to drošību pārvadāšanas vai uzglabāšanas laikā.

Sublimācijas iepakojuma iespējas krūzēm ietver atsevišķas kastes, dāvanu komplektus ar vairākām krūzēm, pielāgotas piedurknes vai zīmolu iepakojuma materiālus. Šīs iespējas ļauj uzņēmumiem radīt klientiem neaizmirstamu izkraušanas pieredzi.

Sublimācijas iepakojumam ir būtiska nozīme zīmola identitātes nostiprināšanā un neaizmirstama iespaida radīšanā. Pielāgots iepakojums ar zīmola logotipiem, krāsām un dizainparaugiem piešķir produktam pievienoto vērtību un uzlabo uztveres kvalitāti.

Jā, sublimācijas iepakojumu var pielāgot dažādiem krūžu izmēriem, formām un stiliem. Neatkarīgi no tā, vai tā ir standarta kafijas krūze, ceļojuma krūze vai īpašas formas krūze, pielāgotais iepakojums nodrošina perfektu atbilstību.

Jā, uzņēmumi sublimācijas krūžu iepakojumam var izvēlēties videi draudzīgus iepakojuma materiālus, piemēram, pārstrādātu kartonu vai bioloģiski noārdāmu plastmasu. Tas atbilst ilgtspējas mērķiem un uzrunā patērētājus, kas domā par vidi.

Sublimācijas iepakojums nodrošina krūzēm polsterējumu un atbalstu, neļaujot tām pārvietojas vai saplīst pārvadāšanas laikā. Izturīgi iepakojuma materiāli, piemēram, gofrētais kartons vai putuplasta ieliktņi, nodrošina papildu aizsardzību pret triecieniem.

Pilnīgi noteikti! Sublimācijas iepakojums sniedz iespēju iepakojuma iekšpusē iekļaut tādus mārketinga materiālus kā skrejlapas, atlaižu kodus vai zīmola uzlīmes. Tas ļauj uzņēmumiem vēl vairāk iesaistīt klientus un veicināt atkārtotus pirkumus.

Vairāki iepakojuma piegādātāji piedāvā pielāgotus sublimācijas iepakojuma variantus, kas pielāgoti krūzēm. Turklāt uzņēmumi var sadarboties ar poligrāfijas uzņēmumiem vai iepakojuma speciālistiem, lai izveidotu individuālus risinājumus, kas atbilst to zīmolam un budžetam.

Uzņēmumiem jākoncentrējas uz konsekventu zīmola elementu, piemēram, logotipu, krāsu un vēstījumu, iekļaušanu sublimācijas iepakojumā. Tas nodrošina vienotu zīmola pieredzi visos saskarsmes punktos un stiprina zīmola atpazīstamību.

- Jā, uzņēmumi var izmantot sezonālās tendences un klientu pieprasījumu, piedāvājot dāvanu iesaiņošanas pakalpojumus vai īpašas sublimācijas krūžu iepakojuma iespējas svētku vai īpašu notikumu laikā. Tas piešķir personisku pieskārienu un palielina produkta uztveramo vērtību.

Komentāri (0)
Šobrid vēl nav klientu atsauksmju.

PIEGĀDE

Lūdzu, ņemiet vērā, ka apstrādes traucējumu dēļ pasūtījumu saņemšana var aizņemt ilgāku laiku nekā parasti. Lūdzu, skatiet mūsu piegādes bieži uzdotos jautājumus par starptautiskajiem piegādes laikiem, pamatojoties uz jūsu atrašanās vietu.

ATGRIEŠANA

Iegādājieties droši, zinot, ka, izmantojot mūsu pakalpojumus, Baltijas valstīs preces var atgriezt vai samainīt.

PIEGĀDE UN ATGRIEŠANA

Cita sublimcāijas produkcija