Previous
Next

Gold mirror effect aluminium sheet A5 Sublimation Thermal Transfer

0/5
SKU LV-LB0081520 Kategorija Mājas
Aluminium sheet A5 Colour: gold
2,30 €
AR PVN
Share on:

Sublimācijas metāla plāksnes

Iepazīstinām ar mūsu augstākās kvalitātes sublimācijas tērauda lokšņu kolekciju, kas paredzēta, lai atraisītu jūsu radošumu un atdzīvinātu jūsu dizainu. Mūsu tērauda loksnes, kas izstrādātas, paturot prātā precizitāti un izturību, piedāvā perfektu pamatu dažādu projektu pielāgošanai.

No personalizētām izkārtnēm līdz satriecošam mājas dekoram, mūsu sublimācijas tērauda loksnes sniedz bezgalīgas iespējas demonstrēt jūsu unikālos dizainus un mākslas darbus. Neatkarīgi no tā, vai esat pieredzējis amatnieks vai DIY entuziasts, ar mūsu tērauda loksnēm ir viegli strādāt, un tās katru reizi nodrošina profesionālas kvalitātes rezultātus.

Tā kā ir pieejami dažādi izmēri un biezumi, mūsu sublimācijas tērauda loksnes ir piemērotas plašam lietojumu klāstam. Neatkarīgi no tā, vai jūs izrotāt savu māju ar personalizētu dekoru vai piešķirat savam biznesam profesionālu pieskārienu, mūsu tērauda loksnes nodrošina ideālu risinājumu jūsu radošajiem projektiem.

Izturīgs un ilgmūžīgs

Sublimācijas metāla plāksnes ir izgatavotas no augstas kvalitātes alumīnija vai tērauda, nodrošinot izturību un ilgmūžību. Tie ir izturīgi pret skrāpējumiem, izbalēšanu un koroziju, padarot tos piemērotus lietošanai gan iekštelpās, gan ārpus tām.

Spilgtas un augstas kvalitātes izdrukas

Izmantojot sublimācijas drukāšanas tehnoloģiju, uz metāla plāksnēm var izdrukāt košus, pilnkrāsu dizainus, kas ir izteiksmīgi, skaidri un izturīgi pret izbalēšanu. Izdrukas tiek ievadītas tieši metāla virsmā, kā rezultātā tiek iegūti satriecoši un ilgstoši attēli.

Pielāgojami dizaini

Sublimācijas metāla plāksnes piedāvā elastību, lai izveidotu pielāgotus dizainus, logotipus vai ziņojumus, kas atspoguļo jūsu unikālo stilu vai zīmola identitāti. Neatkarīgi no tā, vai tā ir personalizēta dāvana, reklāmas priekšmets vai izkārtņu risinājums, varat izveidot metāla plāksnes, kas izceļas un atstāj iespaidu.

Laikapstākļu izturīgs

Sublimācijas metāla plāksnes ir ļoti izturīgas pret laikapstākļiem, tostarp lietus, sniegu un saules gaismu. Tas padara tos ideāli piemērotus lietošanai ārpus telpām, jo tie var izturēt pakļaušanu elementu iedarbībai, neizbalējot vai nepasliktinot.

PIEGĀDE

Lūdzu, ņemiet vērā, ka apstrādes traucējumu dēļ pasūtījumu saņemšana var aizņemt ilgāku laiku nekā parasti. Lūdzu, skatiet mūsu piegādes bieži uzdotos jautājumus par starptautiskajiem piegādes laikiem, pamatojoties uz jūsu atrašanās vietu.

Uzzināt vairāk

ATGRIEŠANA

Iegādājieties droši, zinot, ka, izmantojot mūsu pakalpojumus, Baltijas valstīs preces var atgriezt bez maksas.

Uzzināt vairāk

PIEGĀDE UN ATGRIEŠANA

Uzzināt vairāk
Komentāri (0)
Šobrid vēl nav klientu atsauksmju.

PIEGĀDE

Lūdzu, ņemiet vērā, ka apstrādes traucējumu dēļ pasūtījumu saņemšana var aizņemt ilgāku laiku nekā parasti. Lūdzu, skatiet mūsu piegādes bieži uzdotos jautājumus par starptautiskajiem piegādes laikiem, pamatojoties uz jūsu atrašanās vietu.

ATGRIEŠANA

Iegādājieties droši, zinot, ka, izmantojot mūsu pakalpojumus, Baltijas valstīs preces var atgriezt vai samainīt.

PIEGĀDE UN ATGRIEŠANA

Cita sublimcāijas produkcija