Previous
Next

T-krekls sublimācijai 100% kokvilna - box printing vertical - navy blue - M

0/5
SKU LV-PAT-DBP-M Kategorija Mājas

Blank cotton T-shirt Size: M Grammage: 160 Material: cotton / polyester Colour: navy blue / white Printing area: ~ A4 (+/- 10 %) - vertical

6,80 €
AR PVN
Share on:

T-kreklu sublimācija

Uzlabojiet savu drēbju skapi ar mūsu augstākās kvalitātes sublimācijas t-kreklu kolekciju. Izpētiet dažādu stilu, krāsu un izmēru klāstu, kas izstrādāts, lai nodrošinātu gan komfortu, gan pielāgošanas iespējas. Mūsu sublimācijas t-krekli, kas izgatavoti no augstas kvalitātes materiāliem un ar modernu, glaimojošu piegulumu, piedāvā perfektu audeklu, lai paustu savu unikālo stilu vai reklamētu savu zīmolu.

Katrs mūsu kolekcijas apģērbs ir rūpīgi atlasīts, lai nodrošinātu izcilu izturību un komfortu, padarot tos ideāli piemērotus ikdienas valkāšanai vai īpašiem gadījumiem. Ar mūsu sublimācijas t-krekliem jūs varat viegli izveidot personalizētu apģērbu, kas izceļas no pūļa. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties demonstrēt savu mākslas darbu, parādīt savu logotipu vai izteikt drosmīgu modes paziņojumu, mūsu t-krekli nodrošina bezgalīgas pielāgošanas iespējas.

Ērts un elpojošs audums

Mūsu sublimācijas T-krekli ir izgatavoti no augstas kvalitātes, elpojošiem materiāliem, piemēram, poliestera maisījumiem, nodrošinot optimālu komfortu un valkājamību. Vieglais audums nodrošina neierobežotas kustības un gaisa plūsmu, padarot sublimācijas T-kreklus ideāli piemērotus ikdienas valkāšanai, sporta aktivitātēm vai atpūtai mājās.

Spilgtas un noturīgas izdrukas

Sublimācijas drukāšanas tehnoloģija nodrošina, ka dizaini tiek iepludināti tieši auduma šķiedrās, tādējādi iegūstot dinamiskas, pret izbalēšanu izturīgas izdrukas, kas saglabā dzidrumu un krāsas intensitāti pēc mazgāšanas. Atšķirībā no tradicionālajām apdrukas metodēm, sublimācijas apdrukas kļūst par auduma daļu, nevis sēž virsū, nodrošinot ilgstošu izturību un vizuālu efektu.

Neierobežotas dizaina iespējas

Sublimācijas t-krekli piedāvā neierobežotas dizaina iespējas, ļaujot indivīdiem izveidot pielāgotus dizainus, modeļus vai attēlus, kas atspoguļo viņu unikālo stilu un personību. Neatkarīgi no tā, vai dodat priekšroku drosmīgam un dinamiskam dizainam vai smalkiem un sarežģītiem rakstiem, sublimācijas drukāšana nodrošina bezgalīgas radošuma un pielāgošanas iespējas.

Drošs veļas mašīnai

Tomēr, lai saglabātu sublimēto izdruku dzīvīgumu un ilgmūžību, mēs iesakām tās mazgāt aukstā ūdenī ar saudzīgu ciklu. Turklāt vislabāk ir izvairīties no skarbu mazgāšanas līdzekļu vai balinātāju lietošanas, jo tie var sabojāt audumu un ietekmēt drukas kvalitāti. Pēc mazgāšanas vienkārši nosusiniet t-kreklu gaisā vai žāvējiet veļas mašīnā zemā siltumā, lai iegūtu labākos rezultātus. Ievērojot šos kopšanas norādījumus, jūs varat nodrošināt, ka jūsu sublimācijas T-krekls pēc mazgāšanas saglabās vislabāko izskatu.

FAQ

Sublimācijas t-krekli ir apģērbi, kas izgatavoti no poliestera auduma, uz kura tiek veikta sublimācijas druka, lai iegūtu spilgtus, pilnkrāsainus dizainus. Atšķirībā no tradicionāli apdrukātiem t-krekliem, kur tinte atrodas uz auduma virsmas, sublimācijas apdruka kļūst par auduma daļu, tādējādi radot maigāku sajūtu un ilgnoturīgas, neizbalēšanas izturīgas krāsas.

Sublimācijas apdruka ļauj veidot sarežģītus, augstas izšķirtspējas dizainus ar neierobežotām krāsu iespējām. Tāpēc tā ir piemērota visdažādākajiem dizainiem, tostarp grafikām, fotogrāfijām, logotipiem un rakstiem.

Jā, sublimācijas t-krekli ir izgatavoti no mīksta, mitrumu izvadoša poliestera auduma, kas nodrošina gan komfortu, gan elpojamību. Tie ir viegli un ideāli piemēroti ikdienas valkāšanai vai sportiskām aktivitātēm.

Absolūti! Sublimācijas druka piedāvā iespēju pielāgot t-kreklus ar personalizētiem dizainparaugiem, ļaujot privātpersonām vai uzņēmumiem parādīt savu radošumu vai zīmola identitāti.

Sublimācijas druka vislabāk darbojas uz poliestera audumiem ar augstu poliestera saturu (parasti vairāk nekā 50 %). Audumi ar zemāku poliestera saturu var radīt mazāk spilgtas izdrukas vai nevienmērīgu krāsu piesātinājumu.

Sublimācijas apdruka salīdzinājumā ar tradicionālajām apģērbu apdrukas metodēm piedāvā vairākas priekšrocības, tostarp labāku krāsu spilgtumu, izturību un iespēju drukāt sarežģītus dizainus, nepievienojot audumam papildu svaru vai stīvumu.

Sublimācijas apdruka ir izturīga un var izturēt regulāru mazgāšanu veļas mazgājamajā mašīnā, neizbalējot un neplaisājot. Tomēr, lai pagarinātu apdrukas kalpošanas laiku, tos ieteicams mazgāt iekšpusē ar aukstu ūdeni un maigu mazgāšanas līdzekli.

Jā, uzņēmumi sublimācijas krekliņiem var izvēlēties videi draudzīgus poliestera audumus, kas izgatavoti no pārstrādātiem materiāliem. Turklāt ir pieejamas sublimācijas krāsas uz ūdens bāzes, kurām ir mazāka ietekme uz vidi salīdzinājumā ar krāsām uz šķīdinātāju bāzes.

Vairāki ražotāji un piegādātāji specializējas sublimācijas apģērbu ražošanā un piedāvā plašu pielāgošanai piemērotu kreklu klāstu. Arī tiešsaistes tirgi un specializēti mazumtirgotāji ir labi avoti sublimācijas apģērbu iegādei.

Jā, sublimācijas t-krekli ir lieliski reklāmas priekšmeti vai preces uzņēmumiem, pasākumiem un organizācijām. Pielāgots apģērbs ar uzņēmuma logotipu, saukli vai zīmolu var efektīvi popularizēt zīmolu un atstāt paliekošu iespaidu uz klientiem.

Komentāri (0)
Šobrid vēl nav klientu atsauksmju.

PIEGĀDE

Lūdzu, ņemiet vērā, ka apstrādes traucējumu dēļ pasūtījumu saņemšana var aizņemt ilgāku laiku nekā parasti. Lūdzu, skatiet mūsu piegādes bieži uzdotos jautājumus par starptautiskajiem piegādes laikiem, pamatojoties uz jūsu atrašanās vietu.

ATGRIEŠANA

Iegādājieties droši, zinot, ka, izmantojot mūsu pakalpojumus, Baltijas valstīs preces var atgriezt vai samainīt.

PIEGĀDE UN ATGRIEŠANA

Cita sublimcāijas produkcija