Norāde: LV-KAR1

Zīmols: BestSub

Krūžu kastītes 330 ml ar logu Sublimation Thermal Transfer

(0)

Kastīte ar logu krūzei 330 ml. Paredzēts visām tasītēm ar ietilpību 330 ml: balta ECO klase, A klase, A + klase, AA + klase, CIETA klase, ar JS pārklājuma pārklājumu, krūzes ar krāsainu rokturi, krūzes ar krāsainu interjeru, JAUKAS krūzītes, METĀLISKAS krūzes, PILNKRĀSAS krūzes Izmēri: 105 x 105 x 105 mm Materiāls: kartons balta krāsa

Cena 0,25 €
Vairāk
Ir noliktava
Visi visvairāk pārdotie produkti
  • Banner

  • Jauns

FOREVER DTF Glossy plēve A3

LV-95131

FOREVER DTF Glossy transfer plēve ir auksti nolobāms risinājums glancētu dizainu drukāšanai ar spilgtām krāsām un maigu sajūtu.

100 lpp.

120,00 €
AR PVN
Daudzums
Product available for orders

100% secure payments
 

Политика страховки (правится в модуле "Перестраховка клиентов")

 

Политика доставки (правится в модуле "Перестраховка клиентов")

 

Политика возврата (правится в модуле "Перестраховка клиентов")

Apraksts

FOREVER DTF Glossy ir vienīgā DTF Glossy pārneses plēves opcija tirgū. Izmantojot šo plēvi, jums tiek garantēts spīdīgs un spīdīgs izskats. Varat arī drukāt spilgtākās krāsas un nodrošināt apdrukātajiem apģērbiem maigu sajūtu. FOREVER DTF Glossy ir aukstā pīlinga risinājums.

KAS IR DTF?

Drukājiet uz plēves un tieši pārnesiet uz auduma. DTF tiek saukts arī par Direct-to-Film, un tas darbojas, drukājot pārnesumus uz plēves, kas tiek termiski presēti dažādiem apģērbiem (un citiem substrātiem).

KĀPĒC IZVĒLĒTIES FOREVER DTF?

Izstrādāts un ražots Vācijā. Izmantojot FOREVER DTF pārsūtīšanas plēves, jūs izdrukāsiet bezgriezuma dizainu ar vissmalkākajām detaļām un spilgtākajām krāsām. Tūlītēja pīlinga (karstā pīlinga) vai auksta ar matētu vai spīdīgu apdari. Zemā presēšanas temperatūra 110-150°C/230-302°F nodrošina produkcijas plūsmu. Plēves aizsargpārklājums palīdz sapludināt tinti ar apģērbu.

Produkta detaļas
LV-95131
Komentāri (0)
Šobrid vēl nav klientu atsauksmju.

Sekot mums Facebook