Previous
Next

Glass mosaic 30 x 30 cm - 36 Elements Sublimation Thermal Transfer

0/5
SKU LV-BPT36 Kategorija Mozāika

Blank glass mosaic Size: 300 x 300 mm Thickness: 5 mm Colour: white Material: glass

11,50 €
AR PVN
Share on:

Flīžu sublimācija

Pārveidojiet parastās flīzes personalizētos mākslas darbos, izmantojot mūsu flīžu sublimācijas pakalpojumus. Uzlabojiet savas mājas dekoru vai izveidojiet unikālas dāvanas ar dinamisku, pielāgotu dizainu, kas iemūžina atmiņas, demonstrē mākslas darbus vai reklamē jūsu zīmolu. Izmantojot progresīvāko sublimācijas tehnoloģiju, mēs pārnesam jūsu izvēlētos attēlus, rakstus vai grafiku tieši uz mūsu augstas kvalitātes keramikas flīžu virsmas, nodrošinot izcilu krāsu atveidi un izturību.

Katra flīze kļūst par audeklu radošumam ar asām, detalizētām izdrukām, kas laika gaitā izturas pret izbalēšanu un skrāpējumiem. Neatkarīgi no tā, vai jūs piešķirat savai virtuvei personisku pieskārienu, veidojat pielāgotus paliktņus vai veidojat satriecošu sienas mākslu, mūsu flīžu sublimācijas process nodrošina satriecošus rezultātus, kas uzlabo jebkuru telpu.

Ar gludu un spīdīgu apdari mūsu pielāgotās flīzes ir ne tikai vizuāli pārsteidzošas, bet arī viegli tīrāmas un kopjamas. Uzlabojiet savus interjera dizaina projektus ar mūsu flīžu sublimācijas pakalpojumiem un pārvērtiet savu redzējumu par realitāti jau šodien!

Vienkārša uzstādīšana

Mūsu sublimācijas flīzes ir paredzētas vienkāršai uzstādīšanai neatkarīgi no tā, vai esat DIY entuziasts vai profesionāls darbuzņēmējs. Pateicoties to vienkāršajam uzstādīšanas procesam un savietojamībai ar standarta flīžu līmēm, jūs varat ātri un bez piepūles pārveidot jebkuru telpu ar mūsu flīzēm

Personalizācija un pielāgošana

Izmantojot mūsu sublimācijas flīzes, jums ir iespēja izveidot personalizētus gabalus, kas atspoguļo jūsu unikālo stilu un personību. Neatkarīgi no tā, vai veidojat pielāgotu sienu mākslu savai mājai, veidojat pēc pasūtījuma izgatavotus paliktņus īpašam gadījumam vai veidojat unikālas dāvanas mīļajiem, mūsu flīzes sniedz bezgalīgas pielāgošanas un radošuma iespējas.

Spilgts un ilgmūžīgs dizains

Mūsu sublimācijas flīzes ir izgatavotas, izmantojot augstas kvalitātes materiālus un progresīvu sublimācijas tehnoloģiju, nodrošinot, ka jūsu dizaini tiek pārnesti uz flīzēm ar izcilu skaidrību un dzīvīgumu. Neatkarīgi no tā, vai demonstrējat sarežģītus mākslas darbus, valdzinošas fotogrāfijas vai drosmīgus rakstus, mūsu flīzes saglabā savu spožumu un krāsu piesātinājumu daudzus gadus.

Siltuma un ūdens izturība

Mūsu sublimācijas flīzes ir karstumizturīgas un ūdensizturīgas, tāpēc tās ir piemērotas lietošanai vietās ar augstu mitruma līmeni, piemēram, virtuvēs, vannas istabās un āra telpās. Neatkarīgi no tā, vai tos uzstādāt kā aizmuguri vai izmantojat āra izkārtnēm, mūsu flīzes piedāvā izturību un ilgmūžību jebkurā vidē.

FAQ

Sublimācijas flīžu apdruka ir augstas izšķirtspējas, pilnkrāsainu dizainu pārnešana uz flīzēm, izmantojot karstumu un spiedienu. Šis paņēmiens nodrošina noturīgas, spilgtas izdrukas, kas pastāvīgi iespiežas flīžu virsmā.

Keramikas vai porcelāna flīzes ir ideāli piemērotas sublimācijas drukāšanai, jo to virsma ir gluda un spēj izturēt augstu temperatūru pārneses procesa laikā.

Jā, sublimācijas flīzes ir universālas, un tās var izmantot gan iekštelpās, gan ārā. Izdrukas ir izturīgas pret UV starojumu un laikapstākļiem, nodrošinot, ka tās saglabā savu kvalitāti un dzīvīgumu pat āra apstākļos.

Pilnīgi noteikti! Sublimācijas flīzes piedāvā bezgalīgas pielāgošanas iespējas. Tās var personalizēt ar fotogrāfijām, mākslas darbiem, logotipiem vai tekstu, lai radītu unikālus un personalizētus dekora priekšmetus.

Sublimācijas flīžu kopšana ir vienkārša. Vienkārši noslaukiet tās ar mitru drānu vai maigu mazgāšanas līdzekli, ja nepieciešams. Nelietojiet abrazīvus tīrīšanas līdzekļus vai asas ķīmiskās vielas, kas var sabojāt apdruku.

Jā, sublimācijas flīzes ir piemērotas gan sienām, gan grīdām. Tās var izmantot, lai izveidotu satriecošas aizmugures apdares, sienas gleznojumus vai akcentus virtuvēs, vannas istabās vai jebkurā citā telpā.

Sublimācijas flīžu minimālais pasūtījuma daudzums var atšķirties atkarībā no piegādātāja vai ražotāja. Daži uzņēmumi piedāvā iespēju elastīgi pasūtīt atsevišķas flīzes pēc pasūtījuma, savukārt citiem var būt noteikts minimālais pasūtījuma daudzums, lai nodrošinātu ražošanas efektivitāti.

Sublimācijas flīžu ražošanas laiks ir atkarīgs no tādiem faktoriem kā pasūtījuma daudzums, dizaina sarežģītība un piegādātāja izpildes laiks. Parasti pasūtījuma pasūtījumus pēc pasūtījuma var izgatavot un nosūtīt dažu dienu līdz pāris nedēļu laikā.

Pilnīgi noteikti! Sublimācijas flīzes ir lieliski reklāmas priekšmeti vai preces uzņēmumiem, pasākumiem un organizācijām. Pielāgotas flīzes ar uzņēmuma logotipu, saukli vai zīmolu var efektīvi reklamēt jūsu zīmolu un atstāt paliekošu iespaidu uz klientiem.

Tālāk nemeklējiet! Sublimation.lv piedāvā plašu augstas kvalitātes sublimācijas flīžu klāstu, kas ir ideāli piemērotas jūsu dizaina vai zīmola demonstrēšanai. Izpētiet mūsu kolekciju jau šodien un uzlabojiet savu interjeru ar sublimācijas apdruku!

Komentāri (0)
Šobrid vēl nav klientu atsauksmju.

PIEGĀDE

Lūdzu, ņemiet vērā, ka apstrādes traucējumu dēļ pasūtījumu saņemšana var aizņemt ilgāku laiku nekā parasti. Lūdzu, skatiet mūsu piegādes bieži uzdotos jautājumus par starptautiskajiem piegādes laikiem, pamatojoties uz jūsu atrašanās vietu.

ATGRIEŠANA

Iegādājieties droši, zinot, ka, izmantojot mūsu pakalpojumus, Baltijas valstīs preces var atgriezt vai samainīt.

PIEGĀDE UN ATGRIEŠANA

Cita sublimcāijas produkcija